WARSZAWA – Dni Otwarte Ośrodka Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Dobra4

Z informacji organizatora:

„Dzik jest dziki” – konsultacje dla rodziców małych dzieci

Agnieszka Łączyńska – psychoterapeutka dzieci i dorosłych

sobota 10.00-14.00

Zapraszam rodziców małych dzieci, którzy niepokoją się ich agresywnymi zachowaniami. W czasie konsultacji będzie można nazwać problem, przyjrzeć się jego historii i teraźniejszości, pomyśleć o jego znaczeniu dla dziecka i całej rodziny. Innymi słowy: zrozumieć co się dzieje, by móc trafnie wesprzeć dziecko.

Konsultacja trwa 50 minut.

Zapisy na adres e-mail: . Proszę w tytule wpisać „Dni Otwarte”

Konsultacje indywidualne dla młodych mam

Sylwia Kuczyńska – psychoterapeutka indywidualna i rodzinna

sobota 13.30-16.30  

Zapraszam kobiety, które niedawno zostały mamami i przeżywają w związku z tą zmianą osobiste trudności. Ich wyrazem może być: nadmierny lęk, zamartwianie się problemami związanymi z opieką nad dzieckiem, poczucie bycia nie wystarczająco dobrą matką, częste wizyty u lekarzy. W takiej sytuacji warto się zastanowić nad najlepszą dla siebie formą wsparcia. Okazją do tego może być proponowana konsultacja.

Konsultacja trwa 50 minut.

Zapisy na adres e-mail: . Proszę w tytule wpisać „Dni Otwarte”.

Konsultacje dla młodych rodziców (konsultacje dla par)

Julia Jastrzębska – psychoterapeutka indywidualna i rodzinna  
Dominika Szkoda-Nowicka – psychoterapeutka indywidualna i grupowa, psychiatra

niedziela 9.30 – 14.45

Przyjście dziecka na świat jest wyczekiwanym, ale i trudnym okresem dla pary. Konieczne jest negocjowanie nowych ról i zasad wspólnego życia. Jeśli te negocjacje się nie udają, może dojść do rozłamu, wzajemnego zawodu, dystansu. Zapraszamy rodziców, którzy czują, że chcieliby zacząć rozmowę o tym, co ich niepokoi, którzy obawiają się, że trudności w ich relacjach mogą niekorzystnie wpływać na dzieci. Zapraszamy pary, które może już od jakiegoś czasu myślą o konsultacji małżeńskiej, ale niełatwo było im się zebrać…

Oferujemy ok. półtoragodzinną konsultację, podczas której postaramy się stworzyć Państwu bezpieczną przestrzeń do rozpoczęcia rozmowy, do mówienia do siebie i o sobie. Będziemy się zastanawiać, czy w Państwa sytuacji terapia mogłaby być pomocna.

Konsultacja trwa 90 minut.

Zapisy bezpośrednio u osoby prowadzącej Dominiki Szkoda-Nowickiej pod numerem  telefonu 501353878. Proszę powołać się na „Dni Otwarte”.

Termin: 19-20 maja 2012
Miejsce: Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego DOBRA 4, ul.Dobra 4/23, Warszawa
Kontakt: www.gabinet-psychoterapii-warszawa.pl www.dobra4.waw.pl
Koszt: Konsultacje są bezpłatne