WARSZAWA – Klub Myszki Norki – Nowa odsłona Atelier Rodzica

Chcemy zachęcić do wspólnych działań inspirowanych sztuką w domu i nie tylko. Sami odkryjemy, jak powstają dzieła sztuki, poznamy ich historię oraz fakty z życia ich twórców. Dowiemy się, jak powstaje m.in. instrument, obraz, rzeźba czy też instalacja. A na koniec sami spróbujemy stworzyć własne dzieło!

Spotkania poprowadzi Anna Sudoł studentka IV roku na Wydziale Malarstwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych w pracowni prof. Jarosława Modzelewskiego, ze specjalizacją w Pracowni Działań w Przestrzeni Publicznej prof. Mirosława Duchowskiego. Tegoroczna stypendystka Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia. Zajmuje się głównie malarstwem, filmem, rysunkiem. Uczestniczka wystaw indywidualnych i grupowych m.in.:Sztuka Wszędzie, Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki Warszawa,Pani Wanda już mi się znudziła, Wizytująca Galeria Warszawa, Bozia, Galeria 2.0 Warszawa, Industrial, Galerie Jama Ostrava.
 
Zajęcia odbywać się będą w ostatnie wtorki miesiąca o godz. 18. Czas trwania: 1-1,5 h.

Zapraszamy do zapisu na pierwsze zajęcia, które odbędą się już 28 stycznia o godz. 18.00. Będziemy własnoręcznie tworzyć instrumenty muzyczne.