WARSZAWA – Mama w południe w Domu Kultury Świt


Najbliższe spotkanie z cyklu odbędzie się już 10 listopada o godz.12.00, na którym pokażemy film „Dziewczyna z pociągu” w reżyserii Tate Taylor. Ekranizacja największego bestsellera ostatnich lat.

Zapraszamy również na prezentacje kosmetyków w stoisku Mary Kay. Stoisko Mary Kay dla mam proponuje wykonanie zabiegu Satynowe Dłonie, który w kilka chwil zamieni skórę dłoni każdej mamy w aksamit i pomoże zadbać o atopową skórę dziecka. Dla pierwszych 3 mam dodatkowo dobór i nałożenie podkładu ochronnego na sezon jesienno-zimowy na miejscu. Pozostałe panie,które są zainteresowane doborem mogą zapisać się bezpłatnie na dobór w późniejszych terminach. Przy zapisaniu siebie i grupy 4 koleżanek na bezpłatne warsztaty z doborem podkładu w jednym terminie nagroda w postaci Voucheru nawet 200zł na kosmetyki Mary Kay.

Seanse przeznaczone dla dzieci od niemowlaka do 3-latka! Spotkania będą odbywać się w wybrany czwartek miesiąca w samo południe o godz.12.00!
Dom Kultury Świt

Specjalny seans dla Mam to wyjątkowe warunki dla dzieci! Na sali kinowej będzie przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Podczas seansu, na sali są dostępne pieluchy, kosmetyki pielęgnacyjne oraz miejsce do przewijania. Na sali będzie znajdował się kącik wyposażony w gry i zabawki dla najmłodszych. Podczas trwania spotkania dzieci będą pozostawać pod opieką rodziców/opiekunów.

10 listopada, godz.12.00 – Dziewczyna z pociągu, reż. Tate Taylor
 
Ekranizacja największego bestsellera ostatnich lat. Nr 1 sprzedaży książek w Polsce od wielu miesięcy. Thriller, który zdetronizował „Zaginioną dziewczynę”. Czasem niewinne marzenia zmieniają się w przerażającą rzeczywistość. Załamana rozwodem Rachel spędza dnie na fantazjach o pięknej parze mieszkającej w domu, który codziennie mija jadąc pociągiem. Pewnego ranka zobaczy tam coś, co wkrótce wywróci jej życie do góry nogami. Rachel będzie zmuszona zmierzyć się z makabryczną tajemnicą, której rozwiązanie może okazać się ponad jej siły.
 
Zapraszamy wszystkie Mamy z dziećmi na spotkania z cyklu Mama w południe!
Sponsor: Galeria Renova, Nygus.pl
Matronat: Fundacja Mama
Patroni medialni: Czasdzieci.pl, Egaga.pl, Egodziecko.pl, Wolnasobota.pl

Mama w południe,
czwartek, godz.12.00
cena biletu – 10 zł