WARSZAWA – warsztaty chustowe – Blisko z Mamą, blisko z Tatą

 
12 marca br., w godzinach 13.00-15.00, zapraszamy na warsztaty chustowe dla rodziców małych dzieci (z dziećmi 0-6 miesięcy) lub rodziców oczekujących. 
 
Miejsce: ul. Belgradzka 42 (Przychodnia „Medical Center” – tuż przy stacji metra Natolin), tam gdzie odbywają się zajęcia Szkoły Rodzenia Natalia. (przychodnia mieści się na tyłach budynku poczty polskiej przy ul. Belgradzkiej).
 

Zapraszamy rodziców z dziećmi, które jeszcze nie były noszone, zaczynają tę przygodę lub już mają jakieś doświadczenie. Nauczymy się wiązać chusty (2 WIĄZANIA), a także wspólnie przekonamy się, jak ważne i bezpieczne dla dzieci jest noszenie w chuście od pierwszych tygodni życia.
 

Warsztaty poprowadzi doradczyni z Akademii Noszenia Dzieci – Agnieszka Strzałkowska (lista akredytowanych doradców dostępna jest na stronie: www.akademianoszenia.pl).

Zapisy do 12 marca (środa) 2014. Można dzwonić lub napisać e-mail: zgłoszenia –   lub tel.  501 020 050 lub www.swiatchusty.pl

Udział w zajęciach jest odpłatny. Jednocześnie informujemy, że spotkanie odbędzie się, jeśli udział w warsztatach potwierdzi 4 osoby dorosłe lub 3 pary.

Osoby, które nie chcą otrzymywać informacji z „Świata chusty”, proszeni są o przesłanie mejla z wpisanym w tytule słowem „Rezygnuję”.

www.swiatchusty.pl
www.facebook.com/swiatchusty