WARSZAWA – Rodzinne Spotkania z Teatrem Powszechnym – spotkania w grudniu

Podczas spektaklu oglądanego przez rodziców, dzieci, pod opieką wykwalifikowanych pedagogów, artystów i animatorów wezmą udział w warsztatach plastyczno – teatralnych, które mają  przybliżyć im magiczny świat teatru, uwrażliwić na estetykę oraz rozbudzić wyobraźnię i kreatywność. Za pomocą środków plastycznych uzupełnianych elementami ruchu i gry aktorskiej, przyswoją wiedzę i pojęcia związane z teatrem i sztukami plastycznymi. Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku 5 -15 lat.

Najbliższym spektaklem, który będzie można zobaczyć w ramach cyklu jest Zbrodnia i kara, w reż. Waldemara Śmigasiewicza, ze znakomitymi rolami: Marcina Perchucia, Kazimierza Kaczora czy Pauliny Holtz.

Termin: 2 grudnia (niedziela), godz. 17.00.

Kolejne spotkanie już 30 grudnia. Rodzice obejrzą spektakl Gdzie radość, tam cnota – Wariacje Tischnerowskie,  na podstawie twórczości ks. Józefa Tischnera, z udziałem  Justyny Sieńczyłło, Pauliny Chruściel, Mariusza Wojciechowskiego, Mariusz Benoit, Tomasza Sapryka, Jacka Belera.

Zajęcia dla dzieci będą się odbywać przez cały czas trwania spektaklu.

Terminy: 2.12 i 30.12
Miejsce: Teatr Powszechny, Warszawa, ul. Zamoyskiego 20
Kontakt: Więcej informacji o spektaklach na stronie: http://www.powszechny.art.pl/?mod=spektakle
http://www.powszechny.art.pl/?mod=info&action=display&id=208

Rezerwacja biletów:
Kasa biletowa: 22 818 25 16
Biuro Obsługi Widzów: 22 818 48 19,
Ceny biletów:
Bilet dla osoby dorosłej na spektakl – cena zgodna z aktualnym cennikiem sprzedaży biletów.
Bilet dla dziecka na zajęcia plastyczno – teatralne – 15 zł.

Bilety dla dzieci na zajęcia plastyczno – teatralne dostępne są wyłącznie przy zakupie biletu na spektakl dla dorosłych.