WARSZAWA – Warsztaty „Integracja sensoryczna dla maluszków”


TERMIN: 21 sierpnia 2015, 15.00-17.00
MIEJSCE: Fundacja Sto Pociech, ul. Freta 20/24a Warszawa
KOSZTY UDZIAŁU: 20zł
Jeśli jesteś rodzicem niemowlęcia i chcesz aktywnie stymulować jego rozwój, chcesz poznać zabawy, które pomogą mu w pokonywaniu kolejnych etapów rozwojowych, chcesz dowiedzieć się co możesz zrobić aby czas spędzany z dzieckiem miał charakter „naukowej zabawy”- TE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE!
A może jesteście z tzw. ”grupy ryzyka występowania zaburzeń integracji sensorycznej”: ciąża wysokiego ryzyka, nieprawidłowości okołoporodowe, porody przez cesarskie cięcie, wcześniactwo, obniżona punktacja Apgar u dziecka, nieprawidłowości w napięciu mięśniowym, problemy z ssaniem, późne osiąganie kamieni milowych w rozwoju (obracanie się, siadanie), ominięcie fazy raczkowania, tzw. dzieci o wysokich potrzebach (mało śpią i często się wybudzają, trudno zasypiają, bardzo dużo płaczą, chcą być ciągle noszone bądź unikają kontaktu fizycznego), dzieci nadwrażliwe na bodźce. Dowiesz się jak postępować ze swoim dzieckiem, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia nieprawidłowości w dalszym życiu – TE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE!
 
Biorąc udział w warsztatach wzmocnisz swoje kompetencje rodzicielskie:
• zrozumiesz zachowanie swojego dziecka,
• będziesz w stanie zaproponować mu aktywności i zabawy wspierające jego rozwój, dostosowane do jego potrzeb i możliwości,
• dowiesz się co to jest integracja sensoryczna i dlaczego warto ją wspierać w rozwoju dziecka
• zobaczysz jak wykorzystać proste zabawki oraz akcesoria do zabawy i jednoczesnej stymulacji wielozmysłowej.

Prowadzenie warsztatów:
Aleksandra Charęzińska

Jeśli chcesz przyjść z dzieckiem kup specjalny bilet.
 
Liczba miejsc ograniczona. Konieczność rezerwacji miejsca i opłaty: Zapisy