Dziecko w szkole i po szkole – panel dla rodziców


Na to i inne „palące rodzicielskie pytania” już 5 września odpowiedzą zaproszeni goście podczas panelu dyskusyjnego w Domu Mody Klif. Spotkanie poświęcone dzieciom rozpoczynającym rok szkolny poruszy ważne zagadnienia z obszaru wsparcia dziecka i pracy z jego potrzebami, m.in. Jak dobrze rozpocząć rok szkolny; Dziecko w świecie wirtualnym – bezpieczeństwo i nie tylko; Słomiany zapał – gasić czy nie?
 
Zaproszeni goście – znana aktorka teatralna i serialowa, a prywatnie mama dwóch dziewczynek, Paulina Holtz; psycholog wychowawczy Jarek Żyliński, twórca innowacyjnych warsztatów dla dzieci i specjalista ds. bezpieczeństwa Marcin Sołodki i Anna Zdort z Fundacji Non Iron, wspierającej dzieci i młodzież z trudnych środowisk, opowiedzą o tym, co czeka nas i nasze pociechy w rozpoczynającym się roku szkolnym.
 
Panel ma charakter otwarty i każdy chętny może dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat radzenia sobie ze szkolnymi wyzwaniami dzieci. Eksperci porozmawiają między innymi o tym, jak z dobrym nastawieniem rozpocząć szkołę, jak dobierać zajęcia dodatkowe, o miejscu sportu w życiu współczesnego kilkulatka i co robić ze słomianym zapałem. Ważnym i trudnym dla rodziców tematem jest wirtualny świat, w którym coraz więcej czasu spędzają nasze dzieci. Nasi goście spróbują dać odpowiedź jak pracować z dzieckiem w sieci.
 
Na to inspirujące spotkanie zapraszamy w środę, 5 września o godzinie 18:00 do Domu Mody Klif (Warszawa, Okopowa 58/72).