Premiera: Bajka „Motylek Marcelek”

Na dzień 29 września 2018 roku w Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania datowana jest premiera książki pt. „Motylek Marcelek”, która jest debiutem literackim Kamili Wolskiej. Tego dnia w Książnicy Miejskiej w Stargardzie o godzinie 12.00 odbędzie się spotkanie z autorką.

Motylek Marcelek to bajka wpisująca się w kanon bajkoterapii.  Książka to pierwszy krok w stronę samorozwoju Dziecka w towarzystwie Rodzica. Obrazuje, iż warto zaufać swojej intuicji i wierzyć w swoje możliwości. Podkreśla znaczenie pozytywnego myślenia oraz poczucia własnej wartości. Uczy akceptacji samego siebie i innych. Akcentując, iż mimo różnic zewnętrznych odczuwamy zazwyczaj bardzo podobnie. To pięknie ilustrowana opowieść, której treść pobudza wyobraźnię i fantazję nie tylko dzieci.

Autorką bajki jest Kamila Wolska pozytywnie zakręcona miłośniczka wszelkich dobroczynnych aktywności. Wolontariuszka w obszarach kulturowych i sportowych. Pisarka, poetka i realizatorka wielu inicjatyw międzykulturowych oraz prospołecznych. Kreatorka i realizatorka swoich własnych projektów takich jak m.in. „Słowo w obrazie” czy „przeciwmobbing”.

Więcej informacji o książce „Motylek Marcelek” na stronie:

http://www.serduszkoweopowiadanki.pl

oraz na Facebooku:

https://www.facebook.com/motylekmarcelek/?modal=admin_todo_tour

Książkę można zakupić tylko na stronie Internetowej autorki bądź bezpośrednio u niej.

Krótki opis bajki:

Poznaj wesołego, zwinnego i odważnego Motyla Marcela jednego z mieszkańców Krainy Różowego Nieba w Bajkolandzie. Marcel uwielbia latać i poznawać nowe miejsca swojej krainy. Jego hobby to robienie piruetów, przewrotów i innych akrobacji w powietrzu. Pewnego razu wpadł w tarapaty, ponieważ za namową swojej koleżanki Pszczoły Karoliny szybował podczas erupcji Wulkanu Czekoladowego. Przekonaj się jak sobie z tym poradzi. Jak pomogą jemu jego prawdziwi przyjaciele. I co wspólnego z tym wszystkim ma magiczne krzesło, wyprawa na Kopułę Szczęścia, zwariowana ważka Genowefa oraz różdżka dobrej wróżki Choreglify. Zapraszam Cię serdecznie do odkrycia Krainy Różowego Nieba w Bajkolandzie – świata Motylka Marcelka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 + 20 =