BYDGOSZCZ – Emocje od Z – A warsztaty dla mam

Z informacji organizatora:

Jeżeli więc:

– masz wrażenie, że Twoja cierpliwość kończy się w zastraszająco szybkim tempie?

– każde kolejne polecenie wydane dziecku kilka decybeli wyżej?

– kochasz swoją pociechę najmocniej na świecie ale jednocześnie nie możesz oprzeć się marzeniom o tym jakby to było uciec gdzieś na koniec świata?

Zapraszamy na spotkanie, gdzie w gronie innych mam i wspólnie ze specjalistą, zastanowimy się skąd biorą się tak sprzeczne emocje, jak rozpoznać kryjące się za nimi potrzeby i co robić aby nie zatracić siebie w nowej roli.

Nie obędzie się bez tego, co niezbędne każdej mamie, czyli pysznej kawy bez umiaru i cudownie miękkich poduszek, a ukojenie zapewni masaż dźwiękiem tybetańskich mis i starożytnego gongu. A gdy świadomość powróci – poznasz techniki rozładowania napięcia.

Warsztaty poprowadzi Daria Jaworska*
Masaż dźwiękiem zaprezentuje nam Karolina Nieradko*

Daria Jaworska – psycholog, terapeuta, absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i studiów podyplomowych w zakresie Komunikacji Społecznej. Od kilku lat pracuje z maluszkami oraz ich rodzicami, zajmuje się wczesną interwencją oraz wspomaganiem rozwoju małego dziecka, prowadzi indywidualne konsultacje oraz warsztaty dla rodziców.

Karolina Nieradko – mgr Sztuki, Muzyk, Nauczyciel muzyki, asyst. Arteterapeuta, Masażysta dźwiękiem. Muzykoterapeuta ZŻM w Bydgoszczy, Masażysta dźwięku Hotelu BOHEMA. Prowadzi masaże dźwiękiem, terapie Gongiem, kąpiele w dźwięku. Posiada kwalifikacje masażysty dźwiękiem (Instytut für Klang-Massage-Therapie) ; www.terapia-impuls.pl; tel.kom. 788804488

emocjeza

Termin:
19 maja 2012 r. (sobota)
Godz. 10.30 – 13.00
Miejsce: Strefa Jogi ul. Gimnazjalna 6 w Bydgoszczy  www.strefajogi.com
Kontakt: Justyna Szulczewska tel . 506894706,
Koszt: 35 zł od osoby