GDAŃSK, WARSZAWA – Targi Rodzinne

Z informacji organizatorów:

Wiosny i pomysłów – tego nam potrzeba!

I jedno i drugie nachodzi dużymi krokami. Wiosna a z nią wiosenna edycja TARGÓW RODZINNYCH, na które zapraszamy już w kwietniu do Gdańska (20-21 kwietnia; AMBEREXPO) i Warszawy (27-28 kwietnia; STADION NARODOWY).

Wciąż szukamy sposobów na miłe spędzenie wolnego czasu z rodziną. Szukamy inspiracji w książkach, czasopismach, programach telewizyjnych… Szukamy miejsc przyjaznych dzieciom i całej rodzinie. Chcemy wspólnie odkrywać świat, dzielić się radością, kolekcjonować wspomnienia. Dbamy o to, aby nasze pociechy bawiąc się, jednocześnie uczyły się, poznawały, doświadczały.

Już niebawem, w jednym czasie i miejscu, będziemy mogli wspólnie z dziećmi spędzić wyjątkowy weekend – weekend z zabawą i edukacją wypełniony wiosennymi atrakcjami.

Dwa dni z TARGAMI RODZINNYMI. To sposób na udany, rodzinny weekend.

TARGI RODZINNE po raz kolejny, w dwa następujące po sobie, kwietniowe weekendy, odwiedzą mieszkańców Trójmiasta i Warszawy. Tegoroczna edycja imprezy ponownie skupi kilkudziesięciu Wystawców oferujących najciekawsze produkty i usługi dla dzieci i całych rodzin. Zamierzeniem organizatora jest stworzenie miejsca, w którym zarówno dzieci jak i rodzice będą mogli spędzić czas w atmosferze doskonałej rodzinnej zabawy, zapoznać się z ofertą Wystawców, wybrać najlepsze wg nich produktu, usługi i miejsca stworzone z myślą o dzieciach. O wyjątkowy nastrój zadbają przede wszystkim Wystawcy, którzy specjalnie na tę okazję przygotowali wiele niespodzianek i atrakcji.

•    Dla najciekawszych świata – warsztaty edukacyjne i eksperymenty EDUFUN. Pokażemy, że nauka może być fajna. Sprawdzimy jak zimny jest ciekły azot, dowiemy się czym jest ciśnienie, poszukamy ukrytego Pascala i przekonamy się co się stanie z balonem na Księżycu…. a dodatkowo… Uwaga! Konkursy! Do wygrania edukacyjne urodziny i zajęcia dla całej klasy.

•    Szaleństwo na dmuchańcach-skakańcach i w dmuchańcowym labiryncie – do tej atrakcji potrzeba naprawdę dużo wiosennej energii!

•    Moc atrakcji z Centrum ŻYRAFA – dmuchańcowe skakanie, ciekawe zajęcia dla najmłodszych

•    Piłkarskie zmagania pod okiem trenerów SOCATOTS – może wśród małych piłkarzy znajdziemy przyszłego mistrza?

•    Zajęcia z robotyki i rękodzieła oraz gry zręcznościowo-językowe przygotowane przez Szkołę LEONARDO. Zabawy z językiem obcym to frajda dla małych i dużych. Do tego wyjątkowy turniej robotów! Będzie się działo.

•    Spore pokłady energii przydadzą się też podczas pokazów judo i aikido, a dla tych, którzy wolą potańczyć roztańczone zajęcia zumby z DOJO KOSODAN

Oprócz pełnych uciech zabaw na Zwiedzających będą czekali specjaliści dbający o zdrowie najmłodszych. Warto zatem skorzystać z bezpłatnych porad fachowców, skonsultować z nimi swoje spostrzeżenia i obawy.

Przede wszystkim i ponad wszystko TARGI RODZINNE to czas dla rodziny, wspólnego z dziećmi odkrywania świata i dziecięcych talentów.

Zapraszamy już niebawem:

do Gdańska: 20-21 kwietnia, AMBEREXPO
do Warszawy: 27-28 kwietnia, STADION NARODOWY

godziny otwarcia: 10.00-17.00

Więcej na www.targirodzinne.pl i www.facebook.com/TargiRodzinne
Koszt:  7,50 PLN, bilet rodzinny (2 osoby dorosłe + dzieciaki) 12,50 PLN