POZNAŃ – Warsztat Co zamiast kar i nagród Agnieszka Stein

Rodzicielstwo jest w tej chwili spostrzegane jako bardzo trudne i odpowiedzialne zadanie. Ilość porad i poradników dotyczących wychowania rośnie z każdym rokiem. A mimo takiego dostępu do informacji, często rodzice czują się zagubieni i bezradni w swoich relacjach z dziećmi.

Coraz więcej też jest rodziców, którzy chcieliby bardziej świadomie budować swoje relacje z dziećmi. Rozwijać się w swojej rodzicielskiej roli. Kiedy pojawiają się trudne sytuacje wychowawcze rodzice sięgają po stare tradycyjne metody i czasem dostrzegają, że nie spełniają one do końca ich oczekiwań. Zastanawiają się wtedy, w czym leży problem i zaczynają poszukiwania.

Podczas warsztatu dowiesz się: jak w prosty sposób podejmować decyzje dotyczące tego, która metoda wychowawcza może się sprawdzić w relacjach z dziećmi a którą warto potraktować ostrożnie dlaczego tak wiele rodziców ma wątpliwości dotyczące karania swoich dzieci, czasem czują dyskomfort, albo nie rozumieją reakcji swoich dzieci

Poznasz też kilka sposobów i narzędzi dużo skuteczniejszych w wychowaniu niż karanie czy nagradzanie.

Prowadząca: Agnieszka Stein, psycholog pracujący z dziećmi i rodzicami oraz mama dziecka w wieku szkolnym. Wierzy w rodzicielstwo oparte na wzajemnym szacunku i bliskich, pełnych miłości relacjach. Jest autorką książki „Dziecko z bliska”. Prowadzi stronę internetową poświęconą takiemu rodzicielstwu www.dzikiedzieci.pl.

8 lutego 2014, godz. 10.00-15.00, Poznań, ul. Zamkowa 7a /2
Koszt:
100zł/os. lub 180/para rodziców
Zapisy:  mediaMAMA.pl
Kontakt:     Tel. 793 330 990