WARSZAWA – Czym jest stres? Warsztaty dla rodziców

Warsztaty dotyczą zagadnienia, jak uczyć dzieci metod i radzenia sobie ze stresem poprzez specjalnie opracowane Techniki Relaksacji. W ich trakcie nauczymy prostych technik jak zatrzymać stres, rozluźnić ciało, uspokoić umysł i zregenerować się.

Dzieci  i rodzice spotykają się ze stresem na każdym kroku. Przyczyny są różne: pośpiech, zbyt dużo informacji, hałas, wysokie wymagania. Jeśli rodzice nauczą się rozpoznawać symptomy stresu i nauczą się im przeciwdziałać, mogą przekazać tą wiedzę swoim dzieciom. W ten sposób wyposażą je w bardzo przydatną umiejętność podnoszącą ich wyniki w nauce, koncentrację, kreatywność  a nawet odporność fizyczną.

Zapraszamy na  warsztaty  ” Co  z tym  stresem?„ w Kalimbie. Zaczynamy w Mikołajki!

Kiedy

6, 13, 20 grudnia PIĄTKI w godz. 11:00- 13:00

Dla kogo

Dla mam i tatusiów, którzy mają jeden z najbardziej wymagających zawodów świata bycie Rodzicami. Jest to bardzo odpowiedzialny i stresujący zawód  charakteryzuje  częste  zmiany, nieprzewidywalność, działanie w jednej chwili różnych obszarach itd.

Czego się dowiesz

Stres jest naturalnym czynnikiem życia każdego człowieka XXI wieku nie da się go uniknąć ale trzeba nauczyć się z nim radzić! Warsztaty dotyczą zagadnienia, jak uczyć dzieci metod i radzenia sobie ze stresem poprzez specjalnie opracowane Techniki Relaksacji. W ich trakcie nauczymy prostych technik jak zatrzymać stres, rozluźnić ciało, uspokoić umysł i zregenerować się.

Tematy warsztatów:

6 grudnia: Mechanizm stresu,
13 grudnia: Techniki relaksacyjne – regeneracja 
20 grudnia: Sen, odreagowanie, oddech przeponowy – twoje podstawowe narzędzia

Warsztaty prowadzi Małgorzata Gortel zajmuj się tematem stresu i technikami relaksacji .Pracuje z biznesmanami, rodzicami i dziećmi. Mama dwóch chłopców 8 i 5 lat.

Koszt :150zł za 3 warsztaty
Czas trwania: 2godziny (możesz przyjść z dzieckiem )
zapisy: [email protected] lub tel. 608 619 022
 
 
KALIMBA Kofifi
ul. Mierosławskiego 19
Żoliborz
Warszawa
www.kalimba.pl