WARSZAWA – Piąte spotkanie BoboCamp

Z informacji organizatora:

Tym razem porozmawiamy o podejmowaniu decyzji o kolejnym dziecku oraz o noszeniu dzieci w chustach i nosidłach. Naszymi gośćmi będą dwie mamy – znana już Wam dobrze Iza Sztandera (doradca macierzyński) i Kasia Domek-Łopacińska (doradca chustowy).

Kasia jest doktorem nauk medycznych, Instruktorką Noszenia Instytutu Tworzenia Więzi, doradcą chustowym, a prywatnie noszącą mamą dwójki dzieci. Na najbliższym spotkaniu pokaże nam jak nosić i w czym nosić nasze maluchy w zależności od ich wieku. Będziecie mogli zadać jej każde pytanie dotyczące noszenia dzieci w chustach i nosidłach, a także przymierzyć różne nosidła.

Kolejnym gościem będzie Iza, która jest już częścią spotkań BoboCamp i bez niej nie wyobrażam sobie naszych spotkań. Iza wspiera nas w trudach rodzicielstwa, podpowiada jak radzić sobie z natłokiem zadań, a także motywuje do działania. W styczniu podpowie nam jak podjąć decyzję o kolejnym dziecku. Sama zna to dobrze z praktyki, gdyż jest mam dwóch chłopców i jednej małej księżniczki.

Termin: 10.01
Godz. 12.00
Miejsce: FikuMikuCafe, ul. Zwycięzców 32, Warszawa
Koszt: spotkanie bezpłatne (można przyjść z dziećmi)