ZIELONA GÓRA – Wybieram Macierzyństwo – Rodzicielstwo w zgodzie z naturą


Kwietniowe spotkanie w Zielonej Górze będzie piątym w II edycji projektu Wybieram Macierzyństwo. I edycja zakończyła się w grudniu zeszłego roku. Odbyło się wówczas 10 spotkań (od marca do grudnia 2012) w Koninie. W 2013 roku projekt zyskał ogólnopolski charakter. Na tegorocznej trasie jest sześć miast: Zielona Góra, Konin, Poznań, Łódź, Toruń i Warszawa.

Podczas kwietniowego spotkania uczestnicy będą mieli okazję do wysłuchania  wystąpienia zaproszonych ekspertów, m. in. douli, doradcy noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich oraz doradcy laktacyjnego. Spotkanie przywita uczestników dawką informacji szczególnie przydatnych dla rodziców, którym nie są obce idee świadomego, pełnego bliskości z dzieckiem rodzicielstwa.

Każdy uczestnik spotkania zostanie obdarowany upominkiem. Czeka również całe mnóstwo atrakcyjnych nagród do rozlosowania ufundowanych przez partnerów projektu.

Cykl spotkań Wybieram Macierzyństwo zapoczątkowało spotkanie 30 marca 2012 w Koninie. W 2013 roku projekt zyskał ogólnopolski charakter. Odwiedzi sześć miast (Zielona Góra, Konin, Poznań, Łódź, Toruń i Warszawa). Zapraszamy wszystkich chętnych rodziców, zarówno spodziewających się dziecka, jak i doświadczonych już w swoim rodzicielstwie, którzy maja dzieci w wieku od 0 do 3 lat. Rejestracja na warsztaty odbywa się poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego, znajdującego się na stronie www.wybierammacierzynstwo.pl. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej oraz na Facebooku lub pod numerem telefonu 605 56 28 28. Zapraszamy.

Termin: 18.04.2013
Godz. 17.00
Miejsce: Hotel Qubus przy ulicy Ceglanej 14a
Kontakt: www.wybierammacierzynstwo.pl 605 56 28 28
Koszt: udział bezpłatny