DRUGI URODZINOWY MeloKoncert dla niemowląt i małych dzieci

Zapraszamy na DRUGI URODZINOWY MeloKoncert dla niemowląt i małych dzieci (do 3 roku życia) z rodzicami w Mary Poppins’ House Saska Kępa w sobotę 18.05.2019 o godzinie 10:00 i 11:30.
MeloKoncert to muzyczne spotkanie ze wspólnym śpiewaniem, tańcem, recytowaniem prostych wierszyków, grą na perkusjonaliach i słuchaniem muzyki wykonywanej na żywo na różnych instrumentach. Spotkanie trwa ok. 40 minut.

Podczas koncertu wystąpią:
Anka Natalicz – Abrakadabra, Tatiana Szafraniec – Lalalandiai Basia Jagodzińska-Habisiak oraz Katarzyna CzaplaMusic City czyli mamy, nauczycielki muzyki oraz artystki, certyfikowane nauczycielki „gordonków”.

Nasz MeloKoncert to spotkanie z elementami zajęć umuzykalniających prowadzonych według teorii uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona. Takie zajęcia gordonowskie czyli gordonki polegają na stymulowaniu słuchu malutkich dzieci (w wieku od 1 miesiąca do ok.3 lat) za pomocą śpiewu w różnych skalach oraz rytmu i ruchu. MeloKoncert to także swobodne spotkanie z muzyką wykonywaną na żywo na różnych instrumentach oraz wspólne muzykowanie z publicznością. A tym razem będzie dużo instrumentów i niespodzianki-prezenty dla uczestników koncertu!

Bilety na koncert w cenie 20 zł od osoby (każdy słuchacz powinien mieć swój bilet, np. mama + dziecko = dwa bilety) do kupienia na ewejsciowki.pl. Bilety można zakupić tylko online.https://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/impresariat-barbara-jagodzinska-habisiak,808/melokoncert,6903?eventId=151605

DATA: sobota 18 maja 2019 o godzinie 10:00 i 11:30
MIEJSCE: Mary Poppins’ House Saska Kępa ul. Zwycięzców 4D Warszawa

Masz pytanie? Napisz do nas: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 + 4 =