AKTYWNI RAZEM Pomocnik pozytywnego rodzicielstwa


Ewa Świerżewska od lat jest wzorem dla wszystkich aktywnych rodziców. Ze swoimi córkami na rowerach przejechała wzdłuż i wszerz pół Europy, a na co dzień spędza z nimi czas w ciekawy i urozmaicony sposób, podejmując małe aktywności dostępne dla każdego!

 
I właśnie o takich prostych, wspólnych rodzinnych aktywnościach – kulturalnych, sportowych, rozrywkowych i kulinarnych jest ten unikatowy pomocnik. Zobacz, ile wspaniałych rzeczy można robić razem z dziećmi. Wystarczy chcieć i wyjść z domu!
 
Jak cudownie, że są takie książki! Pstryczek w nos dla wszystkich, którzy kraczą, że z przyjściem dziecka na świat kończą się pasje, a zaczyna siedzenie w domu.
Razem można i sportowo, i kulinarnie, i kulturalnie. I to od początku! Wystarczy spróbować. Jak zacząć? Przeczytajcie!
Beata Sadowska
 
Mam wrażenie, że ta książka została napisana specjalnie dla mnie. Dla niemogącej usiedzieć w miejscu młodej matki, która zastanawia się, w jakim stopniu dziecko ograniczy jej wcześniejsze aktywności. Ewa Świerżewska, bazując na własnym doświadczeniu i podpierając się opiniami ekspertów pokazuje, jak zaprosić Małego Człowieka do naszego świata i zbudować z nim zdrową relację. Duża dawka inspiracji, ciekawych doświadczeń innych rodziców i pozytywnego myślenia.
Magdalena Tascher – prowadzi rodzinną szkołę łyżwiarską Walley, mama czteromiesięcznej Mai
 
AKTYWNI RAZEM Pomocnik pozytywnego rodzicielstwa
Ewa Świerżewska
il. Agata Matraś
wyd. WAM
Dla rodziców