Multikino – Dzień Dziecka


W warszawskich kinach sieci Multikino na dzieci czekają pokazy pełnej humoru animacji „Tajemnica zielonego królestwa” w wersji 2D i 3D oraz przedpremierowo historia nastolatka, który wyrusza na wielką wyprawę przeciw złej królowej i  armii gigantów, czyli „Thor ratuje przyjaciół”. Ponadto 31 maja również przedpremierowo na ekrany kinowe zawita przygodowa animacja „Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta”.

Przez wszystkie 4 dni do godziny 13:00 obowiązuje promocja rodzinna, czyli niższe ceny biletów dla rodziców z dziećmi na filmy 2D i 3D bez ograniczeń wiekowych. Szczegółowa oferta dostępna jest w kasach kina i na www.multikino.pl.

Od czwartku do niedzieli o 10.30 i 12.00 w Multikinach odbędą się Poranki dla najmłodszych. Z biletem za 11 złotych będzie można zobaczyć 30 i 31 maja o 10.30 nowe odcinki „Stacyjkowo – Ciuchcie idą do szkoły”, a o 12.00 będą „Lego Ninjago – Czas ucieka”, „Lego Ninjago – Spotkanie z wężem” oraz „Lego Legendy Chima – Wielka opowieść”. Natomiast 1 i 2 czerwca o 10.30 z serii „Stacyjkowo – Ciuchcie idą do szkoły”: „Hektor wraca do szkoły”, „Kąpiel Wilsona” oraz „Koko i tunel”, a o 12.00 między innymi „Lego Ninjago – Kowale melodii” oraz „Lego Ninjago – Serce wojownika”.

Ponadto w poszczególnych kinach na wszystkie dzieci będą czekały dodatkowe atrakcje:

MULTIKINO WOLA

Przez 4 dni od 10.00 do 14.00 na pokładzie Multikina Wola na dzieci czekają słodkości z Manufaktury Cukierków, malowanie buziek, kursy robotyki w formie zajęć pozalekcyjnych oraz konkursy z wydawnictwem Amea. 31 maja zapraszamy na profesjonalny casting do serialu dla dzieci i młodzieży zorganizowany przez Warszawską Szkołę Reklamy. Codziennie spotkania z bohaterami z bajek oraz możliwość przebrania się za gwiazdę filmową w jeden z kostiumów dostarczonych przez Wypozyczalniestrojów.pl. Odpowiednią charakteryzację zapewni Szkoła Wizażu i Charakteryzacji. Zapraszamy również do stoiska Fuji Film, gdzie rodzice z dziećmi będą mogli wykonać pamiątkowe zdjęcie.

MULTIKINO URSYNÓW

Na pokładzie ursynowskiego Multikina atrakcje na najmłodszych czekają codziennie od 30 maja do 2 czerwca. Dzieci będą mogły spotkać się z bohaterami bajek, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w kostiumie filmowym z Wypozyczalniestrojów.pl, a także pomalować buzie. Słodkości w czasie zabawy zapewni Manufaktura Cukierków. 1 czerwca dodatkowe atrakcje najmłodszym zorganizuje Przedszkole 4 Słonie, a 2 czerwca będzie można wziąć udział w castingu organizowanym przez Warszawską Szkołę Reklamy oraz Szkołę Wizażu i Charakteryzacji. Zapraszamy również do stoiska Fuji Film, gdzie rodzice z dziećmi będą mogli wykonać pamiątkowe zdjęcie.

MULTIKINO ZŁOTE TARASY

Codziennie od 10.00 do 14.00 w Multikinie Złote Tarasy na dzieci czeka czerwony dywan, gwiazdorska garderoba, flesze, postaci z bajek, malowanie buziek, animacje, konkursy oraz słodkości z Manufaktury Cukierków. Ponadto 31 maja oraz 1 i 2 czerwca dzieci będą mogły wziąć udział w profesjonalnych castingach, wcielając się w różnych bohaterów. 1 czerwca zapraszamy na casting organizowany przez Warszawską Szkołę Reklamy oraz Szkołę Wizażu i Charakteryzacji. A w ramach castingu 2 czerwca odbędzie się spotkanie z gościem specjalnym! Zapraszamy również do stoiska Fuji Film, gdzie rodzice z dziećmi będą mogli wykonać pamiątkowe zdjęcie.

MULTIKINO TARGÓWEK

Na Targówku w Multikinie moc atrakcji! Przez 4 dni od 10.00 do 14.00 animacje dla dzieci z clownem, tor przeszkód, malowanie buziek oraz gry i konkursy. 30 maja odbędzie się casting dla dzieci i młodzieży zorganizowany przez Warszawską Szkołę Reklamy. Ponadto na dzieci będą czekały postaci z bajek, z którymi będzie można zrobić sobie zdjęcia. 30 maja zapraszamy do Galerii Sztuki Dziecięcej, na której dzieciaki robić będą naszyjniki, artystyczne gniotki i rzeźby, 31 maja i 1 czerwca odbędą się warsztaty z robotyki dla dzieci, a 2 czerwca kosmiczna przygoda, czyli animacja w której dzieciaki budować będą rakiety oraz lepić asteroidy z masy solnej. Zapraszamy również do stoiska Fuji Film, gdzie rodzice z dziećmi będą mogli wykonać pamiątkowe zdjęcie.

Więcej informacji na temat Dnia Dziecka w Multikinie oraz atrakcji w poszczególnych multipleksach można znaleźć na stronie www.multikino.pl.