SŁUŻEWIEC – Dzień Dziecka na maxa- wielkie widowisko na Służewcu

 
Z okazji Dnia Dziecka, jednego z najważniejszych dni w roku,  Służewiecki tor zamieni się w gigantyczną scenę, na której wystąpią równie „wielcy aktorzy”.  W przedstawieniu „Urodziny koparki” dzieci zobaczą wielkie i ciężkie maszyny: podnośnik, traktor, dźwig i dwie koparki, w tym jedna jubilatka. Maszyny przemówią własnym głosem, a tłumaczyć je będzie inżynier Max,  jedyny na świecie człowiek, który rozumie język maszyn!

Ważnym elementem imprezy będzie też strefa Agro – tajemniczy świat natury farmera Alka. Dzieci dowiedzą się, jak produkuje się żywność, co oznacza pełne ziarno i dlaczego nabiał nie zawsze jest biały. Będzie okazja, aby spróbować świeżo tłoczonych soków, wytarzać się w sianie i przekonać się, że dojenie krowy to wcale nie jest taka prosta sprawa.
 
Zależy nam, aby tego dnia dzieciaki poczuły, że świat, który nas otacza, jest  fascynujący i tajemniczy, chcemy zapraszać dzieci do niego. Bycie superbohaterem nie musi oznaczać posiadania super umiejętności jak latanie, mrożenie czy prześwietlanie wzrokiem, niedostępnych w realnym świecie. Chcielibyśmy, aby Inżynier Max i Farmer Alek, pokazali dzieciom, że supermoc bierze się z umiejętności wnikliwego patrzenia na świat, dostrzegania jego złożoności i korzystania z darów natury i techniki”– mówi Cezary Fortuna – autor projektu i Manager Linii Biznesowej Kids  w  Grupie Eurozet.

Dzień Dziecka na maxa to impreza łącząca zabawę i naukę, zgodnie z oświeceniową zasadą, by „uczyć, bawiąc”. Zapraszamy rodziców ceniących twórcze spędzanie czasu ze swoimi pociechami. Bilety można zakupić w sieci Eventim lub bezpośrednio w kasach w dniach  imprezy.
 
Ceny biletów:
dziecko do 2 lat – gratis
dziecko powyżej 2 lat – 20 zł.
osoba dorosła – 35 zł.
bilet rodzinny (2 osoby dorosłe + dwoje dzieci powyżej 2 lat) – 95 zł.

Zapraszamy!