Chwytaj czas z zegarkiem FlikFlak

 
Kolorowe wskazówki
 
I właśnie z myślą o tych najmłodszych i nieco starszych dzieciach powstała jedyna w swoim rodzaju marka Flik Flak. Jej nazwa to imiona dwóch wskazówek, które sprawiają, że zrozumienie tarczy zegara staje się proste.
 
Flik, brat Flak, to niebieska wskazówka minutowa, która obiega tarczę raz na godzinę i wskazuje niebieskie cyfry określające minuty. Flak, w swojej czerwonej sukience, przez taki sam czas przechodzi z jednej cyfry oznaczającej godzinę na drugą. Zegarki Flik Flak zostały zaprojektowane specjalnie, by ułatwić odczytywanie godziny. Posiadają wyraźne, kontrastowe tarcze, z wypisanymi oznaczeniami pełnych godzin i minut w odstępach co 5 minut, pozostałe minuty między nimi zaznaczone są małymi kropkami.
 
Flik Flak od 30 lat
 
FlikFlak
 
W tym roku marka Flik Flak obchodzi 30. urodziny. Z tej okazji powstała wyjątkowa, jubileuszowa kolekcja Birthday Party, w której znalazły się wesołe zegarki, tematycznie połączone z urodzinową imprezą.
 
FlikFlak
 
Noś i ucz się
 
Jednak kolorowe wskazówki i kontrastowa tarcza z oznaczeniami to nie wszystko, co pomaga dzieciom w nauce odczytywania godziny. Do każdego zegarka Flik Flak dołączona jest zabawna papierowa gra, dzięki której rodzice i opiekunowie będą mieli łatwiejsze zadanie, ćwicząc odczytywanie godziny wraz z dziećmi.
 
Współcześnie trudno wyobrazić sobie nowoczesne urządzenie bez dedykowanej aplikacji, dlatego producent, wraz z nauczycielami i pedagogami, przygotował specjalną aplikację Flik Flak na smartfony i tablety, ułatwiającą naukę (obecnie dostępna w angielskiej wersji językowej). Krok po kroku dzieci uczą się cyfr, godzin i minut, a także odczytywania godziny.
 
FlikFlak
 
Zegarek dla aktywnego dziecka?
 
Flik Flak to wysokiej jakości zegarki wyposażone w polerowane szkło z tworzywa sztucznego, odporną i kolorową plastikową obudowę, a także wytrzymały pasek z możliwością regulacji, który przetrwa nawet najbardziej wymagające przygody. Zegarki Flik Flak są odporne na wstrząsy, wodoszczelne, a modele wyposażone w materiałowy pasek posiadają wyjątkową cechę – można je prać w pralce w temperaturze do 40°C. Wszystkie zegarki posiadają dwuletnią, międzynarodową gwarancję.
 
FlikFlak
 
Jak wybrać?
 
Wybierając zegarek Flik Flak, warto kierować się wiekiem dziecka. Dostępne są trzy linie dla trzech grup wiekowych:
 
Flik Flak Story Time dla dzieci od 3. roku życia. Zegarki z tej kolekcji zostały stworzone dla dzieci, które po raz pierwszy noszą zegarek na ręce.
Flik Flak Friends & Heroes dla dzieci od 5. roku życia. Są to zegarki dla dzieci, które uczą się odczytywać godzinę, a kolory i zabawny design sprawiają, że nauka jest przyjemna.
Flik Flak Power Time dla dzieci od 7. roku życia. Mali uczniowie mają mnóstwo zajęć. Ta kolekcja modnych zegarków pozwoli im kontrolować czas w ciekawy sposób.
 
Zegarki kosmiczne i nie tylko
 
Flik Flak regularnie wprowadza na rynek nowe kolekcje, wciąż zachwycając najmłodszych i ich rodziców. Najnowsza z nich to Space Dreamers (Marzyciele z przestworzy), inspirowana kosmicznymi podbojami, gwiazdami i planetami.
 
 
FlikFlak
 
Ci, którzy niezależnie od pory roku marzą o gorącym lecie, wylegiwaniu się na plaży albo aktywnym wypoczynku, z przyjemnością sięgną po jeden z modeli z kolekcji A Day at the Beach (Dzień na plaży) lub Great Camping (Wspaniały kemping).
 
FlikFlak
 
Niezależnie od tego, który zegarek Flik Flak wybierzemy dla naszego dziecka, możemy mieć pewność, że będzie to najlepszy wybór – modny, trwały, a do tego stworzony z myślą o tym, by nauka odczytywania godziny była zabawą.