„Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków”

 
Czwarta część przygód Pucia skierowana jest do dzieci w wieku od trzech do sześciu lat.Czas na zabawę związaną z artykulacją, czyli umiejętnością właściwego wymawiania głosek. Książka wspiera rozwój wymowy dziecka oraz pozwoli rodzicom sprawdzić, czy ich pociecha mówi prawidłowo czy też wymaga profesjonalnego wsparcia logopedycznego.
 
Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra– logopeda, pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Wciąż krąży między Łodzią i Warszawą. W Łodzi prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, w Warszawie pracuje jako adiunkt w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Autorka serii książek wspierających rozwój mowy dziecka, w tym bestsellerowych „Z muchą na luzie ćwiczymy buzie” i „Pucio uczy się mówić”.


 
Joanna Kłosukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić „pracę na etacie” i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.
 
„Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków”

Tytuł oryginalny: Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków
Autor: Marta Galewska-Kustra
Ilustrator: Joanna Kłos
Format: 205 x 250
Liczba stron: 40
Oprawa: twarda
ISBN: 978-83-10-13342-7
Kod kreskowy: 9788310133427
Cena: 39,90
Język oryginału: polski
Wiek: 3-5 (0-6)
Gatunek: Lektury i edukacja, Książki obrazkowe
Seria: Uczę się: mówić, wymawiać, opowiadać
Data premiery: 2018-08-22
Numer wydania: 1