Quizy Da Vinci Learning

 
Kanał telewizyjny Da Vinci Learning poszukuje nowych angażujących sposobów, aby dzieci i dorośli mogli nauczyć się jak najwięcej. Tym razem poprzez quizy, które można łatwo znaleźć na stronie www.davinci-learning.com/quiz. Co miesiąc, na portalu będą pojawiać się dwa nowe quizy oferujące różnorodne tematy. Można nawet podzielić się wynikami z przyjaciółmi poprzez media społecznościowe i rzucając im wyzwanie zwiększyć wiedzę wśród szerszej grupy zainteresowanych.
 
Dla rodziców, quizy Da Vinci Learning to idealne rozwiązanie, aby spędzić wartościowo czas z dziećmi, doskonaląc wiedzę wszystkich. Gotowy na przygodę w ekscytującym świecie nauki i wiedzy? Odwiedź www.davinci-learning.com/quiz i sprawdź nowy quiz. 
 
***
Da Vinci Learning to edukacyjny kanał telewizyjny, który zrzesza ludzi w każdym wieku, zainteresowanych różnego rodzaju tematami, takimi jak: chemia, biologia, kosmos, zwierzęta, socjologia, sport i wiele innych. Widzowie mogą cieszyć się tą trwającą całe życie podróżą niezależnie od wieku. Poranki i popołudnia to czas dedykowany dla dzieci w wieku 6-12 lat, późne popołunie to czas zarówno dla dorosłych i dzieci, a po godzinie 21.00 dorośli mogą obejrzeć filmy dokumentalne z szerszego zakresu tematów.
Kanał Da Vinci Learning dociera do milionów widzów na całym świecie – tłumaczony jest na 16 języków 
i nadawany w 100 krajach. Da Vinci Learning jest częścią Da Vinci Media GmbH, niezależnej grupy mediowej, której celem jest łączyć edukację z zabawą, zarówno poprzez najwyższej jakości programy telewizyjne, edukacyjne aplikacje, jak i niepowtarzalne, angażujące publikacje. Da Vinci Media GmbH nadaje od 2007 roku z siedziby w Berlinie w Niemczech.