KONKURS z Akademią Umysłu!

Aby wygrać jeden z programów wystarczy przesłać maila na adres , w tytule wpisując Konkurs-Akademia Umysłu, z odpowiedzią na zadanie:

„Podstawowa sprawa to dobra zabawa – napisz, jak starasz się zachęcić dziecko do nauki”

Szczegóły dotyczące zasad i informacje o organizatorze znajdują się w Regulaminie konkursu (pod znacznikiem Lubię to!).

Na odpowiedzi czekamy do 31 maja 2012r.

*** *** ***

Akademia Umysłu JUNIOR to seria programów rozwijających pamięć i koncentrację uwagi u dzieci w wieku 5-9 lat.

Nowy program – LATO – zawiera aż 21 ćwiczeń o wielu stopniach trudności, które stymulują rozwój intelektualny maluchów w zakresie procesów poznawczych, takich jak: spostrzeganie, uwaga, pamięć, wyobraźnia oraz myślenie. Program utrzymany jest w wakacyjnej, letniej, sportowej scenerii.

Delikatne, pastelowe kolory, starannie dopracowane rysunki i animacje, miły głos przewodnika oraz naturalne tło muzyczne budzą pozytywne emocje, tworząc miły i spokojny nastrój, który niewątpliwie sprzyja doskonaleniu zdolności intelektualnych.

Innowacyjnym pomysłem producenta jest wprowadzenie do programu ćwiczeń ruchowych! Gdy program uzna, że dziecko zbyt długo siedzi przed komputerem, automatycznie uruchamia śmiesznego ludzika, który zachęca do krótkiej gimnastyki.

Wartość programów została doceniona przez kapitułę konkursu Komitet Ochrony Praw Człowieka, która przyznała Akademii Umysłu JUNIOR wyróżnienie w tegorocznej edycji konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” w kategorii multimedia.

Inne programy tego producenta dedykowane są starszym dzieciom, młodzieży i dorosłym: „AKADEMIA UMYSŁU” cz.1 i 2 .

Więcej na: www.akademia-umyslu.pl

au_logo