Najlepsze foteliki samochodowe dla dzieci o wadze 15-36 kg

Najlepsze foteliki samochodowe dla dzieci o wadze 15-36 kg

Foteliki samochodowe to obecnie obowiązkowy element „wyprawki” dziecka w każdej podróży samochodem. Produkt ten zapewnia ochronę młodszych i starszych dzieci, jednak bardzo ważny jest prawidłowy dobór fotelika. Odpowiednio dobrany fotelik zapewnia bezpieczną i komfortową podróż w każdej sytuacji. Przekonaj się, na co warto zwrócić uwagę w trakcie poszukiwania najlepszego modelu fotelika samochodowego w sklepie internetowym!

Przegląd najlepszych fotelików samochodowych

Foteliki samochodowe należy podzielić na kilka grup, wśród których można wyróżnić modele dla dzieci o wadze: 0 – 13 kg, 9 – 50 kg, foteliki samochodowe 15-36kg oraz foteliki obrotowe czy foteliki RWF tyłem. Ciekawe foteliki samochodowe w sklepie internetowym bobowozki.com.pl to gwarancja bogatej i bardzo zróżnicowanej oferty obejmującej sprawdzone produkty uznanych marek, takich jak: Cybex, Britax, Maxi Cosi, Besafe, Swandoo, Kiddy, Joie i pozostałe. Sporym uznaniem wśród rodziców cieszą się foteliki samochodowe, które posiadają pozytywne opinie uzyskane w czasie testów zderzeniowych. Dlatego w czasie poszukiwania odpowiedniego fotelika samochodowego warto zapoznać się z pełną specyfikacją produktu, jak i porównać wybrane modele.

Idealny fotelik samochodowy to odpowiednio dobrane parametry techniczne, ale i wizualne. Foteliki samochodowe należy dobrać po uwzględnieniu kilku czynników, mianowicie: rodzaj montażu, wielkość malucha pod względem wagi i wzrostu dziecka, możliwość regulacji. Na rynku dostępne są foteliki, które można montować przodem do kierunku jazdy, jak i tyłem do kierunku jazdy. Dodatkowo produkt ten może być montowany za pomocą pasów bezpieczeństwa, mocowania typu Isofix lub obu tych opcji. W dobrze dobranym foteliku samochodowym można bezpiecznie posadzić dziecko zarówno z przodu, jak i z tyłu samochodu. Zapewnia to jednocześnie maksymalny komfort dla wszystkich osób podróżujących autem.

Godny polecenia fotelik samochodowy

Po uwzględnieniu wagi dziecka oraz jego wzrostu warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Zarówno foteliki montowane przodem i tyłem do kierunku jazdy powinny posiadać: pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa lub trzypunktowe pasy samochodowe, regulację siedziska, regulację wysokości zagłówka, osłony tułowia, wyprofilowane oparcie, zabezpieczenia boczne i wiele więcej. Foteliki samochodowe to bogaty wybór modeli, wśród których można znaleźć: pierwsze foteliki przypominające łupinę orzecha lub kołyskę, foteliki samochodowe 9 – 18 kg, foteliki samochodowe 9 – 25 kg, foteliki samochodowe 9 – 36 kg czy foteliki samochodowe 15 – 36 kg.

W kategoriach wagowych dostępnych jest wiele ciekawych propozycji produktów, które można montować na tylnym siedzeniu oraz z przodu. Należy pamiętać, że sadzając dziecko do fotelika typu łupina z przodu poduszka powietrzna powinna być wyłączona. Fotelik samochodowy musi przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo na odpowiednim poziomie. Niemniej ważny jest także komfort, jaki odczuwa dziecko w nim przewożone. Dlatego właściwy dobór fotelika jest tak istotny.

Polecane foteliki samochodowe

Foteliki samochodowe to szereg propozycji, które obejmują foteliki z bazą na Isofix, modele z bazą i nogą montowaną na podłodze auta i tradycyjne modele. Dodatkowo sklep internetowy bobowozki.com.pl posiada bogaty asortyment pod względem kolorystycznym oraz szereg funkcjonalnych rozwiązań. Sprawia to, że każdy klient bez problemu znajdzie idealny fotelik samochodowy dla swojego dziecka w każdym wieku!

(materiał zewnętrzny)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 − 5 =