POZNAŃ – Świadoma Mama – kampania dla kobiet w ciąży i młodych mam

Jak aktywnie spędzić 9 miesięcy z brzuszkiem i wrócić do formy po porodzie? Co jeść w czasie ciąży i karmienia piersią?  Jak stymulować rozwój maluszka od pierwszych chwil? To tylko kilka tematów, jakie poruszą eksperci podczas warsztatów Świadomej Mamy.
 
Mama zdrowa i aktywna – Takie hasło towarzyszyć nam będzie podczas rozmów z ekspertami.
 
Porozmawiamy o różnych formach aktywności w czasie ciąży i po urodzeniu dziecka, a także zaprosimy uczestniczki do wspólnego działania, prezentując wybrane ćwiczenia. Ważnym elementem warsztatów będzie spotkanie z dietetykiem i rozmowa na temat prawidłowego odżywiania w czasie ciąży i karmienia piersią, a także rozszerzania diety dziecka. Nie zbraknie kwestii dotyczących rozwoju maluszków oraz zdrowia mam! Mamy dowiedzą się, jak budować więź z dzieckiem, pielęgnować i stymulować rozwój maluszka od chwili narodzin. Uczestniczki dowiedzą się również, na czym polega masaż niemowląt metodą Shantala.

Mama w obiektywie

Stały element naszych spotkań to sesja zdjęciowa uczestniczek w mini-studiu. Każda uczestniczka będzie mogła otrzymać pamiątkowe profesjonalne zdjęcie z warsztatówJ

Podczas warsztatów uczestniczki będą miały okazję porozmawiać z ekspertami oraz wymienić się swoimi doświadczeniami rodzicielstwa. Spotkania to świetna okazja do poznania innych mam i wymiany doświadczeń!

Każda uczestniczka otrzyma upominkowy pakiet powitalny składający się z produktów – niespodzianek dla mamy i maluszka!

Spotkanie Świadomej Mamy w Poznaniu już 5.12.2013 w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa przy ul. Kutrzeby 10 w Auli 001 o godzinie 17.00.
 
Wstęp na warsztaty jest bezpłatny.