WROCŁAW – Warsztaty dla mam – „Chustowa niedziela”

Z informacji organizatora:

Przyjdź na warsztaty z cyklu „Chustowa Niedziela”, poznaj tajniki wiązania chusty i zrealizuj wszystkie wiosenne plany z dzieckiem przy sobie.

Warsztaty chustowe poprowadzi Anna Zin – certyfikowana doradczyni renomowanej niemieckiej szkoły noszenia Die Trageschule®.

Nie musisz mieć własnej chusty! Na warsztatach zapewniamy chusty i lalki do ćwiczeń. Pomagamy w wyborze i zakupie odpowiedniej chusty/nosidła.

Termin: 1, 15 i 29 kwietnia 2012

Godz.: 10:00-12:00 grupa zaawansowana (dzieci zwykle pow. 5 miesiąca życia) bardzo praktyczne wiązanie z przodu – 2x z długiej chusty tkanej oraz na biodrze z chusty kółkowej, dodatkowo przymiarka nosideł ergonomicznych i mei tai

12:00-13:00 powtórka z motania – dla uczestników poprzednich warsztatów lub indywidualnych konsultacji. Przyjdź, jeśli chcesz coś powtórzyć pod fachowym okiem, skonsultować poprawność wiązania lub upewnić się, że dziecko jest prawidłowo ułożone w chuście. Odpowiemy na pytania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości, porozmawiamy o chustowych doświadczeniach przy kawie i smakołykach. Konsultacje są bezpłatne, obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona!

13:00-15:30 grupa początkująca – dla rodziców maluszków (od brzucha mamy do ok. 5 mies. życia) wiązanie „kieszonka” z długiej chusty tkanej + teoria noszenia oraz omówienie innych chust i nosideł

Miejsce: Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka „Urwisek” przy ul. Wejherowskiej 28
Kontakt: , 502-061-483
www: www.przywiazanie.szkola.pl
Koszt: 50 zł  jeden rodzic i dziecko, 70 zł dwoje opiekunów i dziecko.(Ilość miejsc ograniczona – max. 6 dzieci z opiekunami)