„Bezpieczny początek” z Polskim Bankiem Komórek Macierzystych i marką teutonia


Bezpieczeństwo i jakość to kwestie, na które najczęściej zwracają uwagę rodzice przygotowujący się do powitania nowego członka rodziny. Tymi wartościami kierują się również Polski Bank Komórek Macierzystych i marka teutonia. Bankowanie krwi pępowinowej oraz wybór odpowiedniego wózka i fotelika samochodowego stanowią inwestycje w bezpieczeństwo i zdrowie dziecka. PBKM oraz marka teutonia połączyły swoje siły, by wspierać przyszłych rodziców w ich dążeniu do tego celu.

Wspólne działania PBKM i marki teutonia zaowocowały cyklem spotkań ze specjalistami obu firm, odbywającymi się w wybranych sklepach na terenie całej Polski pod hasłem „Bezpieczny początek”. W wybrane weekendy, rodzice będą mogli uzyskać szczegółowe informacje na temat znaczenia zabezpieczenia komórek macierzystych z krwi pępowinowej. Ekspert marki teutonia doradzi natomiast, jak wybrać odpowiedni wózek oraz fotelik samochodowy idealnie spełniający oczekiwania przyszłych rodziców. Wszyscy zainteresowani, nabywając wózek spacerowy teutonia z gondolą i torbą oraz fotelikiem samochodowym teutonia Tario objętym 50% rabatem, będą mogli skorzystać ze specjalnego programu PBKM i teutonia. Umożliwi on zbankowanie krwi pępowinowej w Wariancie Premium w cenie Wariantu Plus. Rodzice, którzy zdecydują się na połączony pakiet PBKM i teutonia otrzymają także niespodziankę w postaci akcesoriów do zakupionego wózka.

Świadomość rodziców w zakresie usług i produktów przeznaczonych dla dzieci stale wzrasta. Wychodząc naprzeciw ich wysokim oczekiwaniom, PBKM, we współpracy z marką teutonia, znaną z wysokiej jakości wózków i fotelików samochodowych, przygotował specjalną ofertę. Każdy rodzic, kupując wózek spacerowy teutonia z gondolą, torbą oraz fotelikiem Tario objętym 50% rabatem, zyska możliwość zbankowania krwi pępowinowej w PBKM w Wariancie Premium w cenie Wariantu Plus. Rodzice podpisujący umowę z PBKM na pobranie krwi pępowinowej w korzystnej ofercie, otrzymają również dodatkowe akcesoria do wózków z portfolio teutonia w cenie bankowania – zapowiada Aleksandra Olearczyk, specjalista ds. marketingu w PBKM.

Organizatorzy akcji mają nadzieję, że wpłynie ona pozytywnie na zwiększenie świadomości rodziców na temat osiągnięć „medycyny XXI wieku” i wykorzystania komórek macierzystych z krwi pępowinowej. Ponadto, będzie to okazja do zwrócenia uwagi na korzyści wynikające z optymalnie dobranego, bezpiecznego wózka i fotelika samochodowego.

PBKM i teutonia wiedzą, że nie ma nic ważniejszego niż zdrowie i bezpieczeństwo dzieci. Firmy te nieustannie poszerzają portfolio oferowanych produktów i usług, stosując najnowsze technologie. Akcja „Bezpieczny początek” stwarza możliwość zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami i zadbania o zdrowie dziecka w wielu wymiarach.

Szczegółowy harmonogram akcji oraz adresy sklepów biorących w niej udział dostępne będą
na profilu Polskiego Banku Komórek Macierzystych na Facebooku.