WARSZAWA – Zamienianki

Zmnień, zamień, wymień!

Spotkaj się z nami w ostatnią niedzielę czerwca w księgarni Traffic. Przynieś ubranka i zabawki z których Twoja pociecha już nie korzysta.

Daj sobie szansę na zdobycie unikalnych ciuszków i zabawek z szafy innych dzieciaków.

Jak to działa?

To proste jak raz, dwa, trzy!

1. Przynosimy ubranka i zabawki w takim stanie, w jakim sami chcielibyśmy dostać – zadbane, czyste i w pełni sprawne.

2. Wybieramy co w oko wpadnie, w ilości maksymalnie takiej jak przynieśliśmy.

3. A wszystko co zostanie, przekażemy dla podopiecznych Fundacji Pomocna Mama. Bo tak pięknie jest pomagać 🙂

Zatem do dzieła!

Krok 1. Przejrzyjcie dziecięce szafy. Przygotujcie rzeczy z którymi rozstaniecie się bez żalu, a na czyjejś małej buźce mogą wywołać uśmiech.

Krok 2. Zaproście znajomych i nieznajomych, bliskich i dalekich, rodzinę, przyjaciół oraz wszystkich którzy mają ochotę na nowe-nie-nowe ubranka i zabawki dla swoich dzieci do 3 latek. Wszyscy polubcie Fun Page Dziecka w Mieście i dołączcie do naszego facebook’owego wydarzenia

Krok 3. Spakujcie męża, żonę, dzieci i przybywajcie 24 czerwca do księgarni Traffic!! Będzie świetnie pozamieniać się z Wami!!

Pamiętajcie! Wszystkie niewymienione ciuszki i zabawki przekażemy Fundacji Pomocna Mama, która pomaga nam otworzyć się na potrzeby innych. Oddając to z czego sami już nie korzystamy, możemy złożyć wielki dar serca rodzinom w trudnej sytuacji.

Jeśli Twoje dzieci już wyrosły z rzeczy przydatnych w pierwszych trzech latach życia, możesz przynieść je i przekazać bezpośrednio dla Fundacji.

Termin: 24 czerwca
Godz. 11.00-13.00
Miejsce: III piętro księgarni Traffic Club, Warszawa, ul. Bracka 25