WROCŁAW – Spotkania dla rodziców – Świadoma Mama

Już 22 sierpnia Świadoma Mama zaprasza na bezpłatne spotkanie z udziałem wykwalifikowanych specjalistów. W ciepłej i przyjaznej atmosferze eksperci odpowiedzą na wszystkie trudne i ważne pytania oraz rozwieją wątpliwości rodziców.

Paulina Holtz – aktorka teatralna i filmowa, aktywna i szczęśliwa Mama, autorka poradnika dla rodziców „Luśka na planecie dziecko”, porozmawia z uczestniczkami na temat macierzyństwa, a także podzieli się własnymi doświadczeniem pełnienia najważniejszej życiowej roli – roli Mamy.

Zdrowie, aktywność i bezpieczeństwo

„Lato z Brzuszkiem i Maluszkiem” to hasło przewodnie nadchodzącego wydarzenia. Uczestnicy dowiedzą się, jak odpowiednio przygotować się na wyprawę z Maleństwem, zapewnić bezpieczeństwo sobie o dziecku. W programie znajdzie się pokaz pierwszej pomocy oraz rozmowa z ratownikiem medycznym, który podpowie, w jaki sposób radzić sobie w sytuacjach kryzysowych i prawidłowo reagować. Instruktorka fitness oraz fizjoterapeutka, zaproponuje rodzicom aktywne formy spędzania czasu z dzieckiem, a przyszłym Mamom podpowie, jakie rodzaje ruchu są najbardziej wskazane w czasie ciąży. Na spotkaniu nie zabraknie porad dotyczących diety dla Mamy i Maluszka, wskazówek, jak przygotować zdrowe posiłki, korzystając z lokalnych produktów.

Na wszystkie uczestniczki spotkania czekają upominki, a podczas spotkania do wygrania będą atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnerów projektu!

Termin: 22.08.2012
Godz. 17.00
Miejsce: Hotel Diament, ul. Muchoborska 10, Wrocław
Kontakt: http://swiadomamama.pl/%C5%9Bwiadoma-mama-we-wroc%C5%82awiu-spotkanie-wakacyjne
Koszt: Spotkania są bezpłatne