WARSZAWA – Dzień Kobiet ze Świadomą Mamą

Już 8 marca w warszawskim Multikinie na Ursynowie świętować będziemy Dzień Kobiet ze Świadomą Mamą. Gościem specjalnym wydarzenia będzie znana aktorka i świadoma mama – Paulina Holtz, która porozmawia z ekspertami i podzieli się własnymi doświadczeniami macierzyństwa.

Każda mama otrzyma cenne wskazówki dotyczące profilaktyki zdrowia intymnego w czasie ciąży i po urodzeniu dziecka.

Na uczestniczki czekać będzie wiele atrakcji! Spotkania ze specjalistami dostarczą sporą dawkę wiedzy. Do grona ekspertów należeć będą między innymi dietetyk, kosmetolog. Mamy dowiedzą się, jaka jest właściwa dieta w czasie oraz, jak urozmaicać dietę Maluszka i dbać o jego potrzeby żywieniowe. Kosmetolog wyjaśni, jak ważna jest właściwa pielęgnacja skóry, co robić, by wrócić do formy po urodzeniu dziecka i zawsze wyglądać kwitnąco.

Uczestniczki skorzystają z porad doświadczonych wizażystów, którzy wykonają zainteresowanym mamom profesjonalny makijaż. Nie zabraknie porad braffiterki związanych z właściwym dopasowaniem bielizny, a także prezentacji mody ciążowej. Kolejną atrakcją będzie mini studio fotograficzne – możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia.

Panie zainteresowane tematem rodzicielstwa bliskości będą miały okazję wziąć udział w warsztacie chustonoszenia i zapoznać się z techniką masażu Shantala.  

Nie zabraknie miejsca dla najmłodszych uczestników! Dla dzieci przewidziane są zabawy i animacje pod okiem doświadczonych animatorów w specjalnie przygotowanej sali zabaw.

Na zakończenie wszystkie mamy, biorące udział w wydarzeniu, będą miały szansę na wylosowanie atrakcyjnych nagród. Każda uczestniczka otrzyma zestaw upominkowy oraz miłą niespodziankę.

Termin: 8.03
Godz. 16.00
Miejsce: Multikino Ursynów, Warszawa al. KEN 60
Kontakt: www.swiadomamama.pl
Koszt: spotkanie bezpłatne