ENDO zaprasza na wakacyjny konkurs!

Właśnie wystartował konkurs „Wakacyjna Przygoda z ENDO”, w którym dzieci za pomocą swoich plastycznych talentów mogą przedstawić letnie wspomnienie, inspirując się jedną z licznych grafik z koszulek marki Endo. Na autorów najbardziej kreatywnych prac czekają wspaniałe nagrody, w tym 2000 zł na zakupy w sklepie Endo.pl!

fb_loga

Marka ENDO, produkująca unikalne ubranka dla dzieci i niemowląt znana jest ze swoich kultowych t-shirtów z zabawnymi hasłami w języku polskim oraz autorskimi grafikami. Oryginalne linie dziecięcych t-shirtów stały się impulsem do zorganizowania wakacyjnego konkursu na najmłodszych, aby obudzić w nich kreatywność i razem z nimi przenieść się do świata wakacyjnych przygód.

Zadanie konkursu „Wakacyjna Przygoda z ENDO” polega na stworzeniu pracy plastycznej zainspirowanej jedną z grafik widniejących na koszulkach marki ENDO. W pracy wszystkie techniki plastyczne są dozwolone – od rysunku, poprzez wyklejankę, na modelu z modeliny skończywszy. Praca plastyczna ma nawiązywać do jednej z wakacyjnych przygód. Na miano wakacyjnej przygody zasługuje każde dziecięce wspomnienie. Zarówno rodzinny wyjazd na Mazury z pływaniem żaglówką, wycieczka w góry ze zdobywaniem kolejnych szczytów i zachwytem nad krajobrazem, ale również wizyta w zoo i zdobywanie wiedzy o licznych gatunkach zwierząt. Jedynym ograniczeniem jest dziecięca wyobraźnia i to ona jest kluczowa w zadaniu konkursowym.

Zgłoszenie pracy konkursowej polega na wysłaniu jej skanu lub zdjęcia przez Rodzica lub prawnego Opiekuna oraz wypełnieniu formularza konkursowego dostępnego na stronie konkursowej Endo.pl w dniach od 5 lipca do 1 sierpnia. Do zgłoszenia należy dołączyć link do koszulki ENDO, która stanowiła inspirację do pracy plastycznej. W dniach 2-15 sierpnia odbędzie się głosowanie na stronie ENDO.

O tym, kto wygra, zadecydują głosy internautów oraz ocena Zespołu Kreatywnego ENDO. Ogłoszenie Zwycięzców będzie miało miejsce w dniach 16-20 sierpnia.

Nagroda główna za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie to 2000 zł na zakupy w sklepie Endo.pl. Laureaci trzech kolejnych miejsc otrzymają po 1000 zł do wykorzystania w sklepie Endo.pl.

Na uczestników czekają też wyróżnienia przygotowane przez Partnerów konkursu:
• 10 zestawów od firmy Kneipp zawierających: Olejek do Ciała Kneipp Bio Oil dla mam, pomadki ochronne do ust, książeczki „Mały Wilczek” i „Mały Jelonek” autorstwa Joanny Kowalczyk-Bednarczyk, plecaczki i malowanki dla najmłodszych.
• 12 gier planszowych od firmy Granna: 6x Kopciuszek, 6x Jaś i Małgosia
• 5 kodów na zakupy o wartości 200 zł od producenta butów Bartek
• 12 książek „Tajemnica meczu” Martina Widmarka od Wydawnictwa ZAKAMARKI

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!!!

Więcej informacji na stronie: https://endo.pl/konkurs.html

Partnerzy: Kneipp, Granna, Bartek, Wydawnictwo ZAKAMARKI

Patroni medialni: MamaDu.pl, Dobra-mama.pl, Egaga.pl, Qlturka.pl, Designteka.pl, Sportowarodzina.pl, Egodziecka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *