POZNAŃ – Bezpłatny wykład o zdrowych i bezpiecznych kosmetykach dla dzieci

Z informacji organizatora:

– Czy kiedykolwiek z niepokojem zastanawialiście się czym tak naprawdę myjecie siebie i swoje Dziecko oraz jak działają używane przez Was kremy pielęgnacyjne?

– Czy czytając etykietę na opakowaniu nieraz marszczyliście czoło na widok tych wszystkich długich i niezrozumiałych nazw?

– A może wciąż szukacie skutecznego kosmetyku ale nie wiecie czym kierować się przy jego wyborze?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedzieliście TAK, koniecznie wpadnijcie do Kawiarni Gauganek 25 lutego na spotkanie o eko-kosmetykach dla dzieci – zdrowych, naturalnych i bez chemii.

Dowiecie się na nich co dobry kosmetyk dla Waszej pociechy powinien mieć, a czego lepiej unikać, jak czytać etykiety, co oznaczają niektóre – najczęściej pojawiające się na opakowaniach – nazwy. Dowiecie się też, że dobry kosmetyk wcale nie musi być drogi, trudno dostępny i mieć przedrostek „eko” w nazwie.

Organizatorem spotkania jest GAJA – szkoła rodzenia i naturalnego rodzicielstwa a spotkanie poprowadzi Magda Płaszewska z BioPiekno.pl Kosmetyki Naturalne.

UWAGA! Zapraszamy Rodziców z małymi oraz z nieco większymi dziećmi. Na miejscu istnieje możliwość skorzystania z pomocy animatorki w sali zabaw podczas wykładu.

Termin: 24.02.2012
Godz.: 17.00
Miejsce: Kawiarnia Gauganek, ul. 3 Maja 49 c, Poznań
Kontakt: [email protected]
www: www.gaja-szkolarodzenia.pl
Koszt: Wykład jest bezpłatny