Październikowy MeloKoncert dla niemowląt i dzieci

Zapraszamy na dwa MeloKoncerty dla niemowląt i małych dzieci (do 3 roku życia) z rodzicami w Mary Poppins’ House Saska Kępa w sobotę 20.10.2018 o godzinie 10:00 i 11:30.

MeloKoncert to muzyczne spotkanie ze wspólnym śpiewaniem, tańcem, recytowaniem prostych wierszyków, grą na perkusjonaliach i słuchaniem muzyki wykonywanej na żywo na różnych instrumentach. Spotkanie trwa ok. 40 minut.

Podczas koncertu wystąpią:

Anka Natalicz – Abrakadabra, Basia Jagodzińska-Habisiak – MeloMaluchy MeloBrzuchy oraz Katarzyna Czapla – Music City, nauczycielki muzyki oraz artystki, certyfikowane nauczycielki „gordonków”.

To koncerty z elementami zajęć umuzykalniających prowadzonych według teorii uczenia się muzyki Edwina Eliasa Gordona. Zajęcia gordonowskie czyli gordonki polegają na stymulowaniu słuchu malutkich dzieci (w wieku od 1 miesiąca do ok.3 lat) za pomocą śpiewu w różnych skalach oraz rytmu i ruchu. MeloKoncert to także spotkanie z muzyką wykonywaną na żywo na różnych instrumentach, a także wspólne muzykowanie z publicznością.

Bilety na koncert w cenie 20 zł od osoby (każdy słuchacz powinien mieć swój bilet, np. mama + dziecko = dwa bilety) do kupienia na ewejsciowki.pl. Bilety można zakupić tylko online tutaj: https://ewejsciowki.pl/warszawa/teatry/impresariat-barbara-jagodzinska-habisiak,808/melokoncert,6903?eventId=114243

DATA: sobota 20.października 2018 o godzinie 10:00 i 11:30
MIEJSCE: Mary Poppins’ House Saska Kępa

Masz pytanie? Napisz do nas: [email protected]

Organizator: MeloMaluchy MeloBrzuchy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 + nine =